O firmie

Więcej niż deweloper

SOLIDDOM tworzą ludzie od lat związani z branżą budowlaną. Znamy jej specyfikę zarówno od strony biznesowej, jak i produktowej. To wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości i terminowości.

Tworzymy miejsca, które łączą funkcjonalność i bezpieczeństwo z indywidualnymi marzeniami klientów o domu idealnym. Zakup mieszkania to często decyzja na całe życie, przemyślana i związana z indywidualnymi oczekiwaniami. Znamy te potrzeby i dlatego wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów dbałość o każdy szczegół.

Ponieważ związani jesteśmy z regionem, projekty i realizacja SOLIDDOM są odpowiedzią na konkretne zapotrzebowania pojawiające się między innymi w związku z rozwojem lokalnego rynku pracy.

Dbamy o to, by inwestycje SOLIDDOM powstawały w lokalizacjach, które wyróżniają się wygodną infrastrukturą dla całej rodziny.

Naszą najlepszą wizytówką i reklamą są zadowoleni inwestorzy.

Dlaczego warto nas wybrać:

  • Badamy potrzeby inwestorów. Nasze inwestycje są odpowiedzią na marzenia o domu idealnym.
  • Dostosowujemy metraże mieszkań i domów do oczekiwań rynku.
  • Przykładamy ogromną wagę do jakości materiałów budowlanych, z najwyższą starannością wykańczamy inwestycje, co przekłada się na zadowolenie klientów.
  • Wybieramy atrakcyjne lokalizacje, dobrze skomunikowane, z bogatą infrastrukturą.
  • Naszą przewagą są atrakcyjne ceny w stosunku do proponowanej najwyższej jakości.
  • Jesteśmy elastyczni – nie możesz odwiedzić naszego biura sprzedaży w trakcie godzin otwarcia? Chciałbyś spotkać się na terenie budowy? Jesteśmy otwarci, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy wspólny termin na rozmowę.

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Biuro sprzedaży

ul. Daszyńskiego 2D/43
62-300 Września

Pn 9:00 – 17:00
Wt-Pt 8:00 – 16:00

Shopping Basket
Works with AZEXO page builder